Léčebně ozdravný pobyt v Černé Hoře

Ten nejlepší zážitek pro Vaše děti.

 

Hotelový komplex   Perlová pláž

 

 

Černohorské pobřeží Jaderského moře patří obecně k těm nejkrásnějším a nejkvalitnějším na Jadranu, jenž jsou proslaveny svou čistotou a průzračností vody.

Letovisko ČANJ – Jaderské moře – Černá Hora
Velmi známé letovisko Čanj v Černé Hoře se nachází v mořské zátočině mezi Petrovcem a městem Bar, 7?km severozápadně od letoviska Sutomore. Přímo v centru leží pláž Perlová pláž, která je dlouhá 1.800?m a je pokrytá pískem, připomínajícím perleť. Tato čanjská pláž patří k nejpěknějším plážím na černohorském pobřeží. V této oblasti je téměř 265 slunečních dní, proto se jí také říká „sluneční pobřeží Jadranu“.

Čanj je také známý svou příjemnou promenádou s restauracemi a kavárnami, která se nachází v borovém háji v bezprostřední blízkosti pláže. Pro vyznavače sportu letovisko Čanj nabízí také bohaté možnosti sportovního vyžití – vodní sporty, víceúčelové hřiště pro házenou, košíkovou, volejbal či malou kopanou a hřiště na plážový volejbal. V těsném sousedství Čanje se nachází Královnina pláž, jedna z nejkrásnějších pláží na černohorském pobřeží, která je přístupná pouze z moře.

Celková doba doletu z Prahy, z letiště Václava Havla, do cílového letiště v Podgorici, je 1hod. 45min. (105 min.), přímým letem společnosti Travel Service, Smartwings.

Celková doba transferu z cílového letiště v Podgorici na lokalitu hotelového komplexu Perlová pláž je 41 min., s dojezdovou vzdáleností 40,1 km.

Hotelový komplex  Perlová pláž  má unikátní pozici s možností krátkých či celodenních výletů do okolí. Komplex se nalézá v bezprostřední blízkosti rozlehlé písčito-oblázkové pláže.
Pláž je pokryta silnou vrstvou jemného a různobarevného písku, podle kterého se jmenuje perlová pláž. V rámci doprovodných programů je místo ideální pro řadu výletů do okolí.

 

Černá Hora se těší středomořskému subtropickému klimatu s dlouhými suchými léty a krátkými mírnými zimami. klima. Průměrné červencové teploty v přímořské části se pohybují okolo 28°C, ale ,,třicítky,, zde nejsou výjimkou. Slunce zde svítí až 2500 hodin ročně, v letních měsících přes 300 slunečních hodin měsíčně. Průměrné zimní teploty se pohybují okolo 9°C. Teplota moře je v Černé Hoře v letních měsících velmi příznivá. Ve vnitrozemí Černé Hory je podnebí mírně kontinentální. Například v Podgorici je průměrná lednová teplota 5°C, v červenci zase okolo 27°C

 

 

  • Kovotour Plus - Nejlepší cestovní kancelář