Léčebně ozdravný pobyt v Černé Hoře

Ten nejlepší zážitek pro Vaše děti.

Info k turnusu:

Letošní pobyt v Černé Hoře si vaše ratolesti užijí na plno! Nic jiného jim totiž ani nezbývá. Né nadarmo se náš třetí turnus jmenuje Expedice Montenegro! Malí i velcí průzkumníci se budou muset vypořádat s hromadou nástrah a nelehkých úkolů, které jim cizí prostředí bude stavět do cesty.

Při bádání po neznámé krajině se budou učit dovednostem, jak přežít na pustém ostrově, jak získat jídlo, vyrobit přístřešek a mnoho dalšího. Nemusíte se však bát – naši stateční kmenoví stařešinové budou svým svěřencům dobrými rádci a vždy na blízku, a tak nebude ani pro nejmenšího z nich žádný úkol nesplnitelný a domů se vrátí se sebedůvěrou pravého objevitele.

Chybět samozřejmě nebude ani zasloužený odpočinek na perlově čisté pláži, koupele v blahodárném moři a stoly prohýbající se pod náloží ekologicky pěstovaného ovoce, zeleniny! Na své si samozřejmě přijdou jak milovníci masa, tak i vegetariáni, či strávníci se speciálními potřebami, jako jsou například celiaci.

Ať takový, či makový – všichni se společně určitě skvěle pobaví při večerních tanečních rituálech či šamanských představeních.

Pojeďte spolu s námi objevovat krásy vzdálené země!

Expedice Montenegro je připravena vyrazit!

  • Kovotour Plus - Nejlepší cestovní kancelář