Léčebně ozdravný pobyt v Černé Hoře

Ten nejlepší zážitek pro Vaše děti.

Sportovní animátoři

Jmenuji se Jan Mercl. Sport a pohyb je mým koníčkem a vášní. Jsem kvalifikovaný instruktor různých sportů, které mě baví a věnuji se jim ve svém volném čase. Ať už se jedná o lezení, inline bruslení, lyžování, snowboarding, divokou vodu, cykloturistiku.

  

Jmenuji se Jana Junková a je mi 31 let.  Vystudovala jsem pedagogickou fakultu a již 8 let pracuji jako učitelka v mateřské škole. Práci s dětmi se však věnuji ještě déle. Mám zkušenosti s vedením letních i příměstských táborů. Naplňuje mě práce s dětmi, mám ráda legraci a jsem ráda mezi lidmi.

Jmenuji se Aneta Štěpánková a je mi 27 let. Hned po pedagogické fakultě jsem začala pracovat jako učitelka v mateřské škole.  Práci s dětmi se věnuji již několik let. Jsem společenská a nezkazím žádnou legraci. Mám ráda sporty všeho druhu, přírodu a cestování.

 

Praktikanti

Jmenuji se Martin Duhajský je mi 18 let a tohoto času studuji střední průmyslovou školu v Krnově obor umělecko restaurátorské práce se dřevem. Už od 10 let jsem jezdil na tábory a od 15 jsem jezdil jako pomocník a praktikant. Mezi moje koníčky patří fotbal, snowboard, běh a vojenská technika zejména tanky

Jmenuju se Adéla Smrčková, ale většina lidí mi říká Adla. Letos jsem maturovala na gymnáziu a hraju na pár hudebních nástrojů což i děti na vlastní kůži okusí. Někdy mám až moc energie, ale většinou jí dávám do přípravy programu pro děti a snažím se, aby se nikdo nenudil a všichni se smáli.

Jmenuji se Michaela Junková, je mi 23let. Tento rok jsem dostudovala pedagogickou školu a od září se chystám do MŠ jako učitelka. Své volné chvíle nejraději trávím čtením a cestováním.

  • Kovotour Plus - Nejlepší cestovní kancelář